Nová generace svářeček optických vláken - SUMITOMO ELECTRIC T-71COptovit - dodavatel kompletního sortimentu kabelů pro optické sítěOptovit - oficiální distributor optických měřících přístrojůOptovit - operativní zapůjčení vybavení
 
 
Produkty | Vláknová optika

Optické konektory

Další varianty konektorů na dotaz.


Rychlokonektor optický s kleštinkou FC/PC
*typ konektoru a průměr otvoru pro vlákno ve feruli dle požadavku, viz PDF
Konektor optický  SC /PC SM
Konektor optický SC/PC, Singlemode, patchcordové nebo pigtailové provedení
Konektor optický  SC /APC SM
Konektor optický SC/APC, Singlemode, patchcordové nebo pigtailové provedení
Konektor optický  SC /PC MM
Konektor optický SC/PC, Multimode, patchcordové nebo pigtailové provedení
Konektor optický  ST /PC MM
Konektor optický ST/PC, Multimode, patchcordové nebo pigtailové provedení
Konektor optický  ST /PC SM
Konektor optický ST/PC, Singlemode, patchcordové nebo pigtailové provedení
Konektor optický  LC /PC SM
Konektor optický LC/PC, Singlemode, patchcordové nebo pigtailové provedení
Konektor optický  LC /APC SM
Konektor optický LC/APC, Singlemode, patchcordové nebo pigtailové provedení
Konektor optický  LC /PC MM
Konektor optický LC/PC, Multimode, patchcordové nebo pigtailové provedení
Konektor optický  FC /PC SM
Konektor optický FC/PC, Singlemode, patchcordové nebo pigtailové provedení
Konektor optický  FC /APC SM
Konektor optický FC/APC, Singlemode, patchcordové nebo pigtailové provedení
Konektor optický  FC /PC MM
Konektor optický FC/PC, Multimode, patchcordové nebo pigtailové provedení
Konektor optický  SMA 905
Konektor optický SMA905, pro vlákno 125um až 1mm
Konektor optický  SMA 905 výkonový
Konektor optický SMA905, pro vlákno 125um až 1mm, výkonový
Konektor optický  SMA 905 výkonový pro laserové kabely
Konektor optický SMA905, pro vlákno 125um až 1mm, výkonový pro laser kabely
Konektor optický  TOCP155 HCS
Konektor optický TOCP155 HCS, pro vlákno 230um
Konektor optický  TOCP155 POF
Konektor optický TOCP155 POF, pro vlákno 1mm
Konektor optický  HFBR POF
Konektor optický HFBR POF, pro vlákno 1mm, modrý
Konektor optický  HFBR POF
Konektor optický HFBR POF, pro vlákno 1mm, šedý
Konektor optický  HFBR HCS
Konektor optický HFBR HCS, pro vlákno 230um, modrý
Konektor optický  HFBR HCS
Konektor optický HFBR HCS, pro vlákno 230um, šedý
Konektor optický DNP POF
Konektor optický DNP, pro vlákno 1mm