Nová generace svářeček optických vláken - SUMITOMO ELECTRIC T-71COptovit - dodavatel kompletního sortimentu kabelů pro optické sítěOptovit - oficiální distributor optických měřících přístrojůOptovit - operativní zapůjčení vybavení
 
 
Produkty | Vláknová optika | Patchcordy - Mutlimode (MM)

ST-LC patchcord

ST-LC patchcord, PC, duplex, multimode, OM1 G62,5/125, různé délkyST-LC patchcord