Nová generace svářeček optických vláken - SUMITOMO ELECTRIC T-71COptovit - dodavatel kompletního sortimentu kabelů pro optické sítěOptovit - oficiální distributor optických měřících přístrojůOptovit - operativní zapůjčení vybavení
 
 
Produkty | Vláknová optika

Spojky (adaptéry, coupling)

E2000 adaptér
E2000 adaptér, multimode, PC, Simplex
LC adaptér
LC adaptér, singlemode, PC, Simplex
MTRJ adaptér
MTRJ adaptér, multimode, PC, Simplex
SC adaptér
SC adaptér, singlemode, PC, Duplex
LC adaptér
LC adaptér, multimode, PC, Simplex
SC adaptér
SC adaptér, singlemode, APC, Duplex
SC adaptér
SC adaptér, singlemode, APC, Simplex
LC adaptér
LC adaptér, singlemode, PC, Quad
SC adaptér
SC adaptér, singlemode, PC, Simplex
E2000 adaptér
E2000 adaptér, singlemode, APC, Simplex
ST adaptér
ST adaptér, multimode, PC, Simplex
SC adaptér
SC adaptér, multimode, PC, Duplex
LC adaptér
LC adaptér, multimode, PC, Quad
SC adaptér
SC adaptér, multimode, PC, Simplex
ST adaptér
ST adaptér, singlemode, PC, Simplex
SMA adaptér
SMA adaptér, Simplex
ST-SMA adaptér
ST-SMA adaptér, Simplex
Záslepka ST
Zaslepení volných pozic rozvaděčů.
Záslepka SC simplex
Zaslepení volných pozic rozvaděčů.
Záslepka SC duplex
Zaslepení volných pozic rozvaděčů.